ECCO® APAVI BĒRNIEM
Preču grozs LV/RU
AttēlsVideo 360°
ECCO URBAN SAFARI KIDS
PārskatsAprakstsAtsauksmes(15)
ECCO URBAN SAFARI KIDS
Stilīgas sandalveida ECCO kurpes ikdienai padarīs katru bērna dienu par neaizmirstamu piedzīvojumu.
Brends / Kods:ECCO® / 079842-57817
Gadalaiks:Vasara Vasara
Augša:Āda / NubukNubukĀda, kuras virsējā kārtā ir noslīpēta ar smalkgraudainiem abrazīviem, kas piešķir virsmai īpašu, viegli grumbuļainu ārieni. Apavi, kas izgatavoti no nubuka ādas, ir ārēji pievilcīgi. Tomēr nubuka ādai nepieciešama rūpīgāka kopšana ar speciāliem līdzekļiem, lai apavi saglabātu savu ārieni.
Odere:Tekstils
Zole:PoliuretānsPoliuretānsNodilumizturīgs, viegls, lokans, mīksts materiāls, ko galvenokārt izmanto zoļu izgatavošanai. Zole no poliuretāna tiek piestiprināta zābaka augšai ar vulkanizācijas metodi. / TermopoliuretānsTermopoliuretānsMateriāls, ko izgatavo no sīkām poliuretāna granulām, kuras augsta spiediena un augstas temperatūras iedarbībā ieņem zoles formu, citiem vārdiem, tas ir termiski apstrādātais poliuretāns. Termopoliuretānu izmanto divkārtu zoļu ražošanā un tas tiek stiprināts ar vulkanizācijas metodi ar poliuretāna palīdzību.
Cena:45,44 € (56,80 €)
Izmērs: 
Izvēlētais apavu modelis un piedāvātie izmēri ir mūsu veikala noliktavā. Sīkāk...Mūsu interneta veikals atspoguļo noliktavas preču klāstu, kas nozīmē, ka visas preces, kas pieejamas mūsu interneta veikalā, vienmēr ir pieejamas arī noliktavā Rīgā. Kad apavi ir rezervēti, tie uzreiz pazūd no piedāvājuma interneta veikalā.
Iegādājoties apavus pie mums, Jūs ietaupāt 14,51 €! Interneta veikalā ebay.de šie apavi maksā 59.95 €59.95 €, amazon.de piedavā cenu 59.95 €59.95 €.
Neesat pārliecināti par izmēru? Iepazīstieties ar mūsu rekomendācijām vai izmantojiet ērtu apavu izmēra noteicēju!