ECCO® APAVI BĒRNIEM
Preču grozs LV/RU
AttēlsVideo 360°
ECCO TRAIL KIDS
PārskatsAprakstsAtsauksmes(1)
ECCO TRAIL KIDS
Brends / Kods:ECCO® / 713552-53902
Gadalaiks:Pavasaris / rudens Pavasaris / rudens
Augša:Sintētiskā āda / Tekstils
Odere:Tekstils
Zole:EVAEVAViegls un elastīgs materiāls, līdzīgs uzputotai gumijai, tam piemīt lieliskas amortizācijas īpašības un izteikts mīkstums. Tiek izmantots, lai izgatavotu noteiktās zonas zolē kombinācijā ar parastu gumiju. Tāpat tiek pielietots, lai izgatavotu mīkstās saistzoles aktīvās atpūtas apavos bērniem un pieaugušajiem. Saistzolēs šis materiāls var atrasties zem mikrofibras slāņa. / Gumija
Membrāna:GORE-TEX®GORE-TEX®Īpašs ūdensnecaurlaidīgs materiāls (klimatiskā membrāna), kas izvietots starp oderi un apavu virspusi. GORE-TEX® nelaiž mitrumu zābaka iekšpusē savas izbūves dēļ – membrānas poras ir 20 000 reizes mazākas par ūdens lāsi un tai pašā laikā 700 reizes lielākas par tvaika molekulu, kā dēļ izgarojumi tiek izvadīti no apaviem, kas ļauj kājai “elpot” un palikt sausai. GORE-TEX® materiāls apavos nodrošina labu gaisa cirkulāciju un iekšēju mikroklimatu. GORE-TEX® nav siltuma izolators.
Cena:55,84 € (69,80 €)
Izmērs: 
Izvēlētais apavu modelis un piedāvātie izmēri ir mūsu veikala noliktavā. Sīkāk...Mūsu interneta veikals atspoguļo noliktavas preču klāstu, kas nozīmē, ka visas preces, kas pieejamas mūsu interneta veikalā, vienmēr ir pieejamas arī noliktavā Rīgā. Kad apavi ir rezervēti, tie uzreiz pazūd no piedāvājuma interneta veikalā.
Iegādājoties apavus pie mums, Jūs ietaupāt 29,11 €! Interneta veikalā ebay.de šie apavi maksā 84.95 €84.95 €, merkschoenenwinkel.nl piedavā cenu 84.91 €84.91 €.
Neesat pārliecināti par izmēru? Iepazīstieties ar mūsu rekomendācijām vai izmantojiet ērtu apavu izmēra noteicēju!