ECCO® APAVI BĒRNIEM
Preču grozs LV/RU
AttēlsVideo 360°
ECCO JUNIOR STREET
PārskatsAprakstsAtsauksmes(2)
ECCO JUNIOR STREET
ECCO sporta apavi pašiem veiklākajiem zēniem pagalmā!
Brends / Kods:ECCO® / 733513-58099
Gadalaiks:Pavasaris / rudens Pavasaris / rudens
Augša:Āda / ZamšādaZamšādaMīksts materiāls, ko izmanto apavu virsējās kārtas un oderes izgatavošanai. Apavi no zamšādas izskatās cildeni. Ļoti porains materiāls, kas ļauj apaviem “elpot”, tas labi laiž cauri un uzsūc ūdeni. Nepieciešama pastāvīga un rūpīga kopšana.
Odere:Tekstils
Zole:PoliuretānsPoliuretānsNodilumizturīgs, viegls, lokans, mīksts materiāls, ko galvenokārt izmanto zoļu izgatavošanai. Zole no poliuretāna tiek piestiprināta zābaka augšai ar vulkanizācijas metodi. / TermopoliuretānsTermopoliuretānsMateriāls, ko izgatavo no sīkām poliuretāna granulām, kuras augsta spiediena un augstas temperatūras iedarbībā ieņem zoles formu, citiem vārdiem, tas ir termiski apstrādātais poliuretāns. Termopoliuretānu izmanto divkārtu zoļu ražošanā un tas tiek stiprināts ar vulkanizācijas metodi ar poliuretāna palīdzību.
Cena:69,80 €
Izmērs: 
Izvēlētais apavu modelis un piedāvātie izmēri ir mūsu veikala noliktavā. Sīkāk...Mūsu interneta veikals atspoguļo noliktavas preču klāstu, kas nozīmē, ka visas preces, kas pieejamas mūsu interneta veikalā, vienmēr ir pieejamas arī noliktavā Rīgā. Kad apavi ir rezervēti, tie uzreiz pazūd no piedāvājuma interneta veikalā.
Iegādājoties apavus pie mums, Jūs ietaupāt 15,15 €! Interneta veikalā schuhbidu24.de šie apavi maksā 84.95 €84.95 €, ebay.de piedavā cenu 84.95 €84.95 €, bet veikalā amazon.de šos apavus var iegādāties par 84.95 €84.95 €.
Neesat pārliecināti par izmēru? Iepazīstieties ar mūsu rekomendācijām vai izmantojiet ērtu apavu izmēra noteicēju!